Kotły na paliwo stałe  z certyfikatem 5 klasa i ecodesign BAT-GAZ

Proponowane przez naszą firmę w kilku wariantach piece 5 klasy to obecnie jedne z najnowocześniejszych, najwyższej klasy urządzeń grzewczych, dostępnych na rynku i spełniających rygorystyczne, normy PN-EN 303-5:2012, PN-EN 303-5:2021-09 oraz założenia ecodesign. W porównaniu do poprzednich modeli np. piece klasy 3 wykazują sprawność na poziomie minimum 88%, jednocześnie generując nawet ponad 90% mniej zanieczyszczeń niż tradycyjne modele. To czyni nowoczesne kotły na paliwo stałe rozsądną inwestycją na długie, ciepłe i bezpieczne lata.

Dlaczego warto zdecydować się na piec 5 klasy?

Współczesne i wydajne piece 5 klasy sprawdzą się wszędzie tam, gdzie oczekuje się ogromnej wydajności, optymalnego poziomu zużycia paliwa i bezawaryjności. Obecnie instalowanie tej generacji urządzeń grzewczych wymuszają unijne przepisy dotyczące rodzajów ogrzewania, jednak i bez nich jest to jedna z najlepszych decyzji, jakie można podjąć.

Ich eksploatacja jest znacznie bezpieczniejsza dla środowiska, ponieważ nawet przy pracy na pełnej mocy emitują do atmosfery znacznie mniej szkodliwych substancji, przez co pozwalają dbać o środowisko naturalne. Ich praca jest bardzo cicha, a same urządzenia wymagają minimalnego serwisu, więc nie zabierają Twojego wolnego czasu, nie trzeba też o nich bez ustanku pamiętać – zaprogramowane przez Ciebie będą wiedzieć, jak pracować, aby zapewnić Tobie i Twoim bliskim optymalną temperaturę. Wykorzystując je masz gwarancję czystszego procesu spalania i mniejszej ilości zużytego paliwa, przekładającego się na większą efektywność podczas działania.

Niezrównane kotły na paliwo stałe w naszej ofercie

W naszym sklepie znajdziecie Państwo trzy podstawowe rodzaje kotłów na paliwo stałe, czyli piec zasypowy, na ekogroszek oraz na pellet, z których można wybrać jeden z nawet 9 wariantów mocy dla idealnego dopasowania do indywidualnych potrzeb Państwa. Konstrukcje oferowanych kotłów są solidne i trwałe, wykonane z materiałów pozwalających na wieloletnią, bezawaryjną eksploatację. Serwis pieca jest niekłopotliwy, a jego codzienna obsługa niezwykle prosta, co czyni go odpowiedzią na wszystkie potrzeby współczesnych użytkowników, dotyczące sposobu ogrzewania domu. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą atrakcyjną i zróżnicowaną ofertą.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas – bezpłatnie doradzimy optymalne rozwiązanie dla Twojego domu.