Zbiorniki buforowe

BAT-GAZ to producent zbiorników buforowych o różnym zastosowaniu i pojemnościach. W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje zbiorników akumulacyjnych. Zbiornik BAT-GAZ ZBW to mały zbiornik buforowy do pracy z pompą ciepła. Zbiornik BAT-GAZ ZBS to zbiornik buforowy do pracy z kotłami na paliwo stałe(na węgiel, drewno, pellet, ekogroszek).

Zbiorniki buforowe
BAT-GAZ ZBW

Małe zbiorniki buforowe do pracy z pompą ciepła w wersji wiszącej. Możliwość zamontowania pionowo lub poziomo. W Zestawie wieszaki do montażu na ścianie. Izolacja cieplna wykonana jest z wełny mineralnej grubości 50mm. Obudowa zbiornika zrobiona jest z blachy stalowej o grubości 0,8mm malowanej proszkowo. Górna i dolna pokrywa wykonana jest z tworzywa ABS. Bufor wyposażony w sześć przyłączy gw 32mm (5/4”), dwie mufki do montażu termometru lub czujnika temperatury gw 15mm (1/2’’) i dodatkowe przyłącze na potrzeby montażu grzałki elektrycznej.

Dane techniczne zbiornika BAT-GAZ ZBW

Nie wiesz jaki zbiornik wybrać?

Zadzwoń do nas – bezpłatnie doradzimy optymalne rozwiązanie dla Twojego domu.

Zbiorniki buforowe
BAT-GAZ ZBS

Bufor ciepła do pracy z kotłami na paliwo stałe. Izolacja cieplna wykonana jest z pianki poliuretanowej (PU) o grubości 95mm. Obudowa zbiornika zrobiona jest ze skóry ekologicznej z suwakiem. Bufor wyposażony w dziewięć przyłączy gw 40mm (6/4”), cztery mufki do montażu termometru lub czujnika gw 15mm (1/2’’) oraz mufkę do montażu zaworu spustowego.

Dane techniczne zbiornika BAT-GAZ ZBS